Photo by © Linda Kořená

Podle čeho vybrat plavky? Odvážnost na prvním místě!

Plavková sezóna se blíží, ruku v ruce s vedry, kempováním, výlety k vodě u nás nebo v zahraničí. Pokud nemáte nějaké oblíbené plavky (a i pokud máte), je ten správný čas se začít poohlížet po nějakých, které si budete chtít oblékat nejen k vodě. Černé trojúhelníčky jsou klasika, nikdy nezklamou. Ale není ten správný čas se přestat bát a vyzkoušet něco nového?

Zkuste vsadit na barvy, barevné kombinace, nebo i extravagantní střih. Ano, je nutné počítat s některými vedlejšími účinky, obzvlášť u nevšedních střihů, co se týče opálení. Ale pokud se dobře namažete – což je základ každého krásného a hlavně zdravého opálení – nebojte se nějakou tu klasiku prostřídat. Nedávno jsme s naší modelkou Katkou nafotily dvoudílné i jednodílné plavky značek Tommy Hilfiger, Calvin Klein nebo Champion, ze kterých si můžete vybrat ty pravé.

Photo by © Linda Kořená
Photo by © Linda Kořená

Pokud jste opatrnější při volbě barev, doporučuji vám vyzkoušet černé plavky s nevšedním střihem od Calvina Kleina, které si můžete prohlédnout výše. Rozhodně upoutají pozornost, zároveň na první pohled nápis neobjevíte. Čeho si všimnete nejdřív je výborný střih spodního dílu, který svou ,,sítí‘‘ sahá až k pasu. Vynikne tak vaše ženskost a opticky to prodlouží nohy. A to přece každá chceme, ne?

Další možností jsou samozřejmě barvy. Pokud dáváte přednost funkci před experimenty, vsaďte alespoň na barvy. Vždyť je přeci léto! Všude to hýří barvami, hudbou, přejíždíte z jednoho festivalu na druhý a potkáváte se s přáteli na výletech. Rozhodně je žádoucí vypadat mladě, svěže a čím jiným tyto hodnoty podtrhnout, než právě barvou. Můžete si vybrat hned z několika barevných provedení, opět u značky Calvin Klein.

Photo by © Linda Kořená
Photo by © Linda Kořená

Co mi ale rozhodně přijde jako nejlepší nápad, ať už teoreticky či prakticky – koupit si jedny plavky, a mít vlastně dvoje. Tento brilantní nápad zrealizovala značka Champion, která má nyní v nabídce hned několikatery plavky, které můžete nosit až na čtyři možné způsoby, protože se dají nosit i naruby! Všechny tyto a další krásné kousky najdete u nás na eshopu www.andyou.cz. Tak se nezapomeňte inspirovat, udělejte si radost a zkrášlete si léto!

Vaše Lindička

Máte už své vysněné plavky připravené na sezónu?

 

Líbí se vám článek? Sdílejte a inspirujte vaše okolí

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *