Photo by © Linda Kořená

Exotika v Česku? Hledejte a najdete!

Léto je v plném proudu a nic nás nedrží doma. Toto období se hemží akcemi, výlety a dobrodružstvím, které můžeme okusit. Stačí, když odhodíme svou lenost, výmluvy a vytáhneme paty z domova, i kdyby jen za kopec. Udělejte letos něco jinak a odvažte se vyzkoušet nové sporty, navštívit nová místa a nebojte se objevovat zajímavá zákoutí u nás v Česku!  

Opět jsme s naší modelkou Evou pro vás připravily něco speciálního. Objevily jsme krásnou pískovnu v Dolní Lutyni, která se nachází kousek za Ostravou. Tato pískovna nám poskytla jak příjemné prostředí, ve kterém se dá odpočívat a užívat si léta jako u moře, ale také exotickou podívanou, které jsme využily pro naše fotky a video.

Photo by © Linda Kořená
Photo by © Linda Kořená

Jak jsem psala výše, rozhodně se nenechte limitovat naším prostředím – ani co se týče prostředí třeba jen pro fotky, ani možnostmi sportu. Například surfovat se můžete naučit i v některých aquaparcích a dokonce i na některých řekách! Pro tuto příležitost jsme s Evou vyzkoušely plavkový top od Tommyho, který sice vepředu zakryje, ale zezadu laškovně odhalí. Nebály jsme se ale kombinací a k tomuto vršku jsme vybraly spodní díl s vysokým pasem rovněž od Tommyho, ale s retro designem s proužky. V druhé variantě jsme zvolily opět tento spodní díl, tentokrát už i s proužkovaným vrchním dílem, ale odlišné barvy. Šlo nám především o to ukázat, že se nemusíte bát při výběru plavek, nebo i spodního prádla. Nebojte se být víc kreativní, mějte větší volnost a kombinujte!

Natočily jsme pro vás i video – mé první, rozhodně se tam najdou chyby. Možná i dost velké. Ale rozhodně nás to obě bavilo a brzy se můžete těšit na více takových videí, (naštěstí) už nebudou točené mnou, ale lidmi, kteří se tím zabývají více. Sledujte nás, naše sociální sítě, náš blog a těšte se na novinky!

A nezapomeňte! Do vyprodání zásob u nás na eshopu probíhá jedinečná akce 30% sleva na všechny plavky!

Vaše Lindička

 

Líbí se vám článek? Sdílejte a inspirujte vaše okolí

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *