Photo by © Linda Kořená

CALVIN KLEIN: Víc než jen logo

,,Značka spodního prádla Calvin Klein založena 1981. Prvotní použití loga na gumě bylo navrženo v New Yorku na adrese 205W39TH ST.‘‘

Tato slova doprovázejí úspěšnou kolekci, která vznikla v roce 2017. Jedná se o slogan, který můžeme spatřit na spodním prádle mužů i žen, na teplácích, legínách či tričkách. Odkazuje na dědictví a prvenství, které spočívá v použití loga na gumě od oblečení. Tato originální a jedinečná značka tímto činem změnila svět módy a vznikl STATEMENT 1981.

Odjakživa, od svých počátků, byl Calvin Klein synonymem moderní smyslnosti. Kolekce 1981 vzdává hold historii značky a jejího nepopíratelného odkazu, ze kterého čerpáme dodnes. Zaujme především svou odvážností, sebevědomím a hrdostí, s jakou nebojácně prezentují své prvenství. A přesně tyto vlastnosti prezentují i majitele těchto kousků. Hlavní myšlenkou, stojící za vnikem této série, byla ukázka technologií a kvalitních materiálů, se kterými CK začíná pracovat. Pokud jste už nějaký podobný kousek měli v ruce, určitě víte, o čem mluvím. Materiály jsou tak příjemné na dotek, že je na konci dne ani nechcete sundat. Naprosto s vámi a vašimi potřebami splynou a podpoří vás.

Photo by © Linda Kořená

S naší novou modelkou Mariam jsme pro vás nafotily mikinu s tímto prohlášením. Obě jsme byly naprosto unešeny příjemným materiálem a lehkostí, kterou mikina oplývá. Jelikož mě automaticky začala zajímat historie vzniku kolekce, začala jsem pátrat. A nejenže mě uchvátil design všech výrobků, ale také zjištění, že se jedná o limitovanou edici, která se oficiálně přestala vyrábět už v březnu letošního roku 2019. Proto si každý majitel nějakého podobného kousku může připadat výjimečný, neboť brzy po doprodeji už tyto kousky nikdy nekoupíte. A takovou jedinečnost přece všichni chceme, že?!

Jak jsem zmiňovala výš, tento trend opravdu změnil svět módy. Inspiroval jak mnohé jiné kvalitní návrháře, tak i padělatele a levnější výrobce. Mnohdy se můžete setkat s variacemi log, nápisů či nesmyslů na gumách od oblečení. Ale když už člověk ví, o co se jedná, myslím, že má poté opravdu radost, že má doma onen pověstný originál a přidá se tím do ,,kmenu‘‘ Calvina. Všichni, kteří podporují tamější designéry a zároveň sami sebe, si pak mohou pogratulovat ke skvělému vkusu a skvělému rozhodnutí, které je vedlo ke koupi limitovaného kousku!

Navštivte naše stránky andyou.cz a neváhejte. Už včera bylo pozdě. Já už jsem přesvědčená a mám vybráno. Co vy?

Vaše Lindička

 

 

Líbí se vám článek? Sdílejte a inspirujte vaše okolí

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *